info@mfgsuaritma.com 0 236 233 97 99
  

Hakkımızda

2010 yılında Manisa Su Arıtma adı altında kurulan şahıs firmamızı müşterilerimizin desteği ile büyümesini hızlandırmıştır. Firmanın hızlı bir şekilde ilerlemesiyle endüstriyel arıtma çalışmalarını daha spesifik ve daha profesyonel yönetebilmek adına MFG SU ARTIMA TEKNOLOJİLERİ MÜHENDSİLİK DANIŞMANLIK OTOMASYON İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. çatısında kurumsal bir anlayış ile yönetme kararı almış bulunmaktadır. 

2019 yılının üçüncü çeyreğinde kurmuş olduğumuz yeni firmamız ile bireysel ve endüstriyel arıtma hizzmetlerimizi iki ayrı birimden takip edilecek olup, branşlarında uzmanlaşmış mühendis ve teknik kadrosu ile daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Misyonumuz

Firmaların içme ve kullanma sularında oluşabileçek her türlü sorunları en kısa sürede çözerek kesintisiz su ihtiyaçlarını karşılamayı kendine amaç edinmiş olan MFG SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK OTOMASYON İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ firması olarak uzman teknik servis kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Firma bünyesindeki proje ekibi ve proje koordinatörünün konusundaki uzmanlığı ile endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan kullanma ve içme sularının en optimum şekilde arıtılmasını sağlayacak projeleri ekonomik, hızlı ve güvenilir olarak müşterilerine sunmaktadır. 

Bizden Teklif Almadıysanız Suyunuz Arıtılmış Sayılmaz...

Vizyonumuz

Doğru mühendislik ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketicinin beklentilerini bir üst düzeye taşımak...